Duyurular

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Online Final Sınav Programı


2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Fen Fakültesi Temel Bilimleri Dersi Online Final Sınav Programı-Tüm sınavlar ZOOM platformu kullanılarak denetimli ve gözetimli olarak gerçekleştirilecektir. Sınavların ZOOM toplantı bilgilerine OBİSİS üzerinden ulaşabilirsiniz.

-ERUZEM sistemi üzerinden yapılacak sınavlara http://sinav.erciyes.edu.tr  adresinden giriş yapılacaktır ve sınav ZOOM aracılığıyla gözetimli olarak gerçekleştirilecektir. 

-Klasik sınavlarda soruların sizlerle nasıl paylaşılacağı dersin hocası tarafından belirlenecek ve bu konuda ZOOM platformu aracılığıyla sınav esnasında bilgilendirileceksiniz..

-TEM 109 Teknik Resim , İNG 201 Yabancı Dilde Okuma Konuşma ve İNG 203 Mesleki Yabancı Dil-I derslerinin sınavları TEST şeklinde yapılacaktır ve soruların nasıl paylaşılacağı ZOOM aracılığıyla yapılacak olan sınav toplantısında dersin hocası tarafından belirlenecektir. 

-TEKP 411 Tekstil Sektöründe Sürdürülebilirlik ve Geri Dönüşüm (Çevre Dostu Üretim) dersinde ise sınav ERUDM (http://erudm.erciyes.edu.tr) üzerinden ZOOM platformu aracılığıyla gözetimli olarak gerçekleştirilecektir.